Duyurular

İMGİAD ziyaretlerine devam ediyor

İzmir Mardinli Genç İş Adamları Derneği (İMGİAD) görevine asaleten atanan Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’a ve Torbalı Devlet Hastanesi Müdürü Ahmet Akman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İzmir’in en aktif çalışan derneklerinden bir tanesi olan İMGİAD, İzmir’in en kalabalık ilçesi olan Karabağlar’ın kaymakamı Mehmet Sadık Tunç’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. İMGİAD’ın tüm Türkiye’de ses getiren projesi olan ‘Kardeş Okul’ projesi Mehmet Sadık Tunç’a da anlatıldı. Projeyi çok beğenen Tunç, her türlü desteği vereceğini dile getirdi. İMGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Ataklı, Mehmet Sadık Tunç’a üzerine resminin işlendiği halıyı ve tadına doyum olmaz Artuk Bey ürünlerini hediye etti.

Kaymakam ziyaretinden sonra Torbalı Devlet Hastanesinin Müdürü Ahmet Akman ve Musa Gökçen’e de ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaretler sonrası gazetemize konuşan İMGİAD Başkanı Erdal Ataklı, “Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kardeş okul projesine çok inanıyoruz. Bugüne kadar projemizi anlattığımız herkes de bu projeyi çok sevdi ve destek vermek istediğini belirtti. İMGİAD olarak bundan sonra da bu tür projelere devam edeceğiz. Amacımız insanlara faydamızın dokunması. Bu yolda var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.